Rozwiąż swój problem

Wiotkość skóry

Rozwiąż swój problem

Zabiegi na wiotką skórę

Wraz z wiekiem skóra się starzeje i traci jędrność. Rysy twarzy stają się mniej wyraziste, kontur twarzy traci „ostrość”. Wiotczenie skóry to efekt naturalnego procesu starzenia. Jak się przed tym uchronić?
Stosowanie kremów i maseczek ujędrniających to obowiązkowy codzienny rytuał, można jednak zrobić więcej dla swojego wyglądu. Podpowiemy, jakie zabiegi ujędrniające skórę możesz wykonać, aby zawsze wyglądać młodo i pięknie.

Jeśli efekt działania kremów antystarzeniowych nie jest dla Ciebie satysfakcjonujący, polecamy ujędrnienie skóry za pomocą specjalistycznych metod, które stosujemy w naszej klinice. W Cliniqmed przeprowadzamy zabiegi ujędrniania skóry za pomocą metod z zakresu medycyny regeneracyjnej, dermatologii i laseroterapii. 

Skuteczny lifting skóry twarzy, a także szyi, brzuchu i ramion, można przeprowadzić poddając się zabiegowi światłem szerokopasmowym laseroterapii, a ściślej mówiąc Sciton SkinTyte™. Zabieg ma na celu odbudowę i wzmocnienie kolagenu skóry, co dzieje się zazwyczaj po serii 4-6 sesji. Metoda Sciton SkinTyte™ jest bezpieczna i zaraz po sesji możesz wrócić do codziennych obowiązków. Nie możesz jedynie wystawiać się na słońce i powinnaś używać kremów przeciw promieniowaniu UV.

Innym laserowym zabiegiem ujędrniającym skórę jest ProFractional Therapy™. Poprawia on ogólny wygląd skóry i redukuje wiotkość skóry. Jego rozszerzoną wersją jest terapia złożona, obejmująca Laserpeel™ i ProFractional Therapy™. Na całość składają się dwa uzupełniające się zabiegi: Sciton profractional therapy i Sciton contour trl laser peel. Po zabiegu skóra goi się do kilku dni i po tym czasie widoczna jest zdecydowana poprawa jej jędrności. Na dalszym etapie (4- 6 miesięcy) kolagen odbudowuje się, co powoduje, że skóra jest grubsza, bardziej sprężysta i wygląda młodziej.

Jeśli czujesz, że nie jesteś gotowa na poddanie się zabiegom laserowym, spróbuj najpierw potraktować zmarszczki i wiotką skórę kwasem hialuronowym (który jest substancją naturalnie występującą w organizmie człowieka). To nieskomplikowany zabieg z zakresu medycyny regeneracyjnej przynoszący natychmiastowe efekty w postaci wypełnienia zmarszczek i jędrnej skóry. Polega na domiejscowym ostrzykiwaniu kwasem hialuronowm. Innym zabiegiem przeciwstarzeniowym oraz przeciwdziałającym wiotkości skóry jest mezoterapia iniekcyjna, czyli wstrzykiwanie małych dawek substancji aktywnych takich jak: makroelementy, witaminy, wyciągi roślinne, aminokwasy. Jego efektem jestem zdrowsza, doskonale nawilżona i dotleniona skóra. Nie da się nie zauważyć poprawy owalu twarzy i stopnia ujędrnienia skóry. Zabieg jest bezbolesny, ponieważ przed nim skóra jest smarowana kremem znieczulającym.

Zabiegiem kosmetycznym poprawiającym jędrność skóry nie tylko na twarzy, ale i w innych obszarach ciała jest też likwidujący cellulit Icoone. To metoda, dzięki której nie tylko zlikwidujesz wiotkość skóry i sprawisz, że będzie wyglądała młodziej, ale również pozbędziesz się zbędnego tłuszczu, blizn i obrzęków. Zabieg Icoone powtarza się od 5-10 razy. Inną metodą ujędrniania skóry na brzuchu i udach i poprawy jej elastyczności jest fala uderzeniowa Storz. Po kilku sesjach Twoja skóra jest gładsza, bez obrzęków i rozstępów i znacznie jędrniejsza, a sylwetka wymodelowana. Inną metodą

Kontakt

Cliniqmed ul. Zabłocie 25 lok 3
30-701 Kraków +48 669 116 114 +48 12 200 21 01 Poniedziałek 10:00-18:00 Wtorek 9:00- 20:00 Środa 9:00 – 20:00 Czwartek 9:00 – 20:00 Piątek 9:00 – 20:00 Sobota 9:00 – 15:00
Wiadomość została wysłana
Wiadomość została wysłana