Zabiegi

 • Medycyna regeneracyjna

  Medycyna regeneracyjna to innowacyjna gałąź terapii medycznych polegająca na zastępowaniu starych, uszkodzonych komórek nowymi oraz stymulacji organizmu do naprawy, wymiany i regeneracji komórek. W Cliniqmed przeprowadzamy profesjonalne zabiegi anti-aging, poprawiające jędrność skóry, owal twarzy i usuwające zmarszczki. Oferujemy również zabiegi przeciwdziałające łysieniu i hamujące nadmierne wypadanie włosów. Wszystkie zabiegi są w 100% bezpieczne i wykonywane przez wysokiej klasy specjalistów.

  Nasze usługi z zakresu medycyny regeneracyjnej opierają się na kilku niezawodnych metodach przywracania skórze młodości. Zabiegi upiększające z zakresu medycyny regeneracyjnej przeprowadzane w Cliniqmed sprawiają, że kobiety czują się lepiej we własnej skórze. Są piękniejsze, wyglądają młodziej, są bardziej pewne siebie i tym samym osiągają sukcesy w życiu towarzyskim i zawodowym.

  więcej »

 • Medycyna prewencyjna

  Życie w ciągłym biegu, nieodpowiednia dieta i codzienny stres to czynniki, które w dzisiejszych czasach sprzyjają rozwojowi tak zwanych chorób cywilizacyjnych – cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, otyłości czy nowotworów. Medycyna prewencyjna to dziedzina nauki, która wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnych ludzi koncentrując swoje działanie na holistycznym podejściu do pacjenta. Dąży do przywrócenia równowagi organizmu, chroniąc przed szkodliwym działaniem czynników zagrażających zdrowiu. Medycyna prewencyjna zajmuje się między innymi: chorobami metabolicznymi wynikającymi z trybu życia (otyłością, cukrzycą, chorobami degeneracyjnymi), współczesnymi metodami wspomagającymi prewencję i leczenie nowotworów, poprawą zdrowia psychicznego, prawidłową aktywnością fizyczną oraz zdrowym żywieniem, diagnostyką genetyczną predyspozycji chorobowych. Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów!

  więcej »

 • Dermatologia

  Oferujemy szereg zabiegów dermatologicznych, poprawiających kondycję i wygląd skóry, mających efekt odmładzający. Rozwiązujemy problemy skórne takie jak trądzik, usuwamy niedoskonałości i przebarwienia, rozjaśniamy cerę. Jeśli marzysz o pięknej skórze, sprawdź nasze zabiegi, wykonywane przez światowej klasy specjalistów dermatologii.

  Pozbądź się problemu nadmiernej potliwości dzięki skutecznym zabiegom, których efekt utrzymuje się nawet przez rok. Metoda stosowana przez Cliniqmed jest całkowicie bezpieczna i sprawdzona. Rezultaty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, dlatego też możesz na nowo zacząć cieszyć się życiem bez wstydliwego problemu nadmiernej potliwości.

  więcej »

 • Kosmetologia

  Kosmetologia to nieinwazyjna metoda pielęgnacji, utrzymywania i przywracania fizycznej atrakcyjności każdej kobiety. Nie opiera się jedynie na likwidowaniu niedoskonałości, polega przede wszystkim na prewencji i przeciwdziałaniu niepożądanym zmianom na skórze. Wyzwaniem współczesnej kosmetologii jest opóźnienie i łagodzenie oznak starzenia oraz zapewnienie młodego wyglądu.

  W Cliniqmed mamy rozwiązania zatrzymujące upływający czas. Przeprowadzamy profesjonalne, bezbolesne i bezinwazyjne zabiegi oczyszczania, pielęgnacji, wygładzania i ujędrniania skóry wybranych partii ciała, tak aby pozostało zdrowe, młodzieńcze i promienne na lata. Zabiegi wykonywane przez naszych specjalistów przeprowadzane są z zachowaniem najwyższych standardów higieny oraz dbałości o zdrowie i komfort pacjentów.

  W naszej ofercie znajdą Państwo innowacyjne zabiegi oczyszczające jak i redukujące tkankę tłuszczową, cellulit i rozstępy, zapewniające ujędrnienie oraz wymodelowanie ciała.

  więcej »

 • Laseroterapia

  W Cliniqmed posiadamy najnowocześniejsze rozwiązania medycyny estetycznej i kosmetologii, dzięki którym możemy skutecznie odmładzać skórę, redukować zmarszczki, rozstępy, przebarwienia, znamiona naczyniowe i wyeliminować szereg innych niedoskonałości. Za pomocą personalnie dobranych zabiegów poprawimy kondycję każdej skóry i sprawimy, że znów będzie promieniała pięknem.

  Oferujemy nowatorskie terapie, których istotą jest wykorzystanie potencjału drzemiącego w energii świetlnej – rozgrzewamy zewnętrzną cześć skóry, a pochłonięte ciepło pobudza komórki do produkcji nowego kolagenu. Oprócz klasycznych zabiegów: odmładzających, ujędrniających i korygujących, przeprowadzamy także epilację z odmładzaniem skóry Sciton BBL™. Ta innowacyjna metoda usuwa z naszego ciała zbędne owłosienie, dzięki czemu będzie ono gładkie i zrewitalizowane. Laseroterapia sprawdzi się również przy usuwaniu rozległych blizn oraz uszkodzeniach skóry spowodowanych nadmierną ekspozycją na słońce.

  więcej »