Dermatologia

Nadmierna potliwość

Dermatologia
Koszt zabiegu od 1600 zł
Czas zabiegu 30 min
Znieczulenie nie
Ilość zabiegów w serii 1
Odstępy -
Nadmierna potliwość to przypadłość, która powoduje nadmierne i nieprzewidywalne wydzielanie potu w obrębie dłoni, pach, stóp lub twarzy

Nadmierna potliwość

Nadmierna potliwość to nieprzyjemna dolegliwość, która dotyczy jednej na dwadzieścia pięć osób. Jej objawem jest zbyt obfite i nieprzewidywalne wydzielanie potu. Jeśli zbyt obficie pocą Ci się dłonie, pachy lub stopy, zapoznaj się z naszą ofertą, ponieważ mamy na to sposób!

Przyczyny nadmiernej potliwości

Przyczyną tej przykrej przypadłości jest nadaktywność gruczołów potowych, które zbyt łatwo pobudzają do wydzielania potu pod wpływem stresu, wszelkiego rodzaju lęku oraz innych, intensywnych stanów emocjonalnych. Rezultatem jest nadmierne wydzielanie potu, u kobiet występuje zwłaszcza w okolicach pach i dłoni.

Sposób na nadmierną potliwość

W Cliniqmed dbamy o dobro naszych Klientów, stosujemy więc najmniej inwazyjne zabiegi, mające na celu rozwiązanie konkretnych problemów i usunięcie dolegliwości pacjentów. Główną metodą efektywnego leczenia nadmiernej potliwości stosowaną przez wybitnego specjalistę dr Krzysztofa Gojdzia jest wykorzystanie Botoxu. To całkowicie bezpieczna i sprawdzona, przynosząca pożądane rezultaty metoda.

Jak to działa?

Botox ma tę właściwość, że osłabia nerwy połączone z gruczołami potowymi. Zapobiega tym samym uwolnieniu acetylocholiny, czego efektem jest znaczna redukcja lub eliminacja nadmiernej potliwości w poddawanych terapii partiach ciała. Niewątpliwą korzyścią zabiegu usuwania nadmiernej potliwości w Cliniqmed jest fakt, iż efekty leczenia botoksem utrzymują się do około roku. Zabieg można przeprowadzić na kilku partiach ciała jednocześni, podczas jednej wizyty w naszym gabinecie.

Przeciwwskazania:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • infekcje w miejscach poddawanych zabiegowi,
  • nadwrażliwość na składniki preparatu,
  • choroby takie jak: stwardnienie zanikowe boczne, zespół Eatona Lamberta, miastenia rzeomporaźna

 


Cena za jeden zabieg:

Pachy
Armpits
1600 zł
Dłonie
Hands
1600 zł
Stopy
Feet
1600 zł
Zainteresowała Cię oferta?

Kontakt

Cliniqmed ul. Zabłocie 25 lok 3
30-701 Kraków +48 669 116 114 +48 12 200 21 01 Poniedziałek 10:00-18:00 Wtorek 9:00- 20:00 Środa 9:00 – 20:00 Czwartek 9:00 – 20:00 Piątek 9:00 – 20:00 Sobota 9:00 – 15:00
Wiadomość została wysłana