Cliniqmed

Kosmetologia

Kosmetologia to nieinwazyjna metoda pielęgnacji, utrzymywania i przywracania fizycznej atrakcyjności każdej kobiety. Nie opiera się jedynie na likwidowaniu niedoskonałości, polega przede wszystkim na prewencji i przeciwdziałaniu niepożądanym zmianom na skórze. Wyzwaniem współczesnej kosmetologii jest opóźnienie i łagodzenie oznak starzenia oraz zapewnienie młodego wyglądu.

W Cliniqmed mamy rozwiązania zatrzymujące upływający czas. Przeprowadzamy profesjonalne, bezbolesne i bezinwazyjne zabiegi oczyszczania, pielęgnacji, wygładzania i ujędrniania skóry wybranych partii ciała, tak aby pozostało zdrowe, młodzieńcze i promienne na lata. Zabiegi wykonywane przez naszych specjalistów przeprowadzane są z zachowaniem najwyższych standardów higieny oraz dbałości o zdrowie i komfort pacjentów.

W naszej ofercie znajdą Państwo innowacyjne zabiegi oczyszczające jak i redukujące tkankę tłuszczową, cellulit i rozstępy, zapewniające ujędrnienie oraz wymodelowanie ciała.

Kosmetologia
Skuteczność technologii HydraFacial MD ukazuje widoczny efekt już po pierwszym zabiegu. Jednoczesne i kompleksowe oddziaływanie na różne poziomy tkankowe sprawia, że skóra jest dogłębnie nawilżona, odżywiona i promienna, a także widocznie ujędrniona i odmłodzona.
Infuzja tlenowa to zabieg, którego efektem jest młodszy i bardziej promienny wygląd skóry. Cera jest wyraźniej gładsza, jędrniejsza i bardziej napięta (efekt liftingu), a drobne zmarszczki są wypełnione i wygładzone.
Mikrodermabrazja stanowi jedną z wielu metod mechanicznego złuszczania skóry.
Oferujemy zabiegi z zastosowaniem peelingów na różne partie ciała. Peelingi, w zależności od właściwości i składników
Peeling kawitacyjny to bezinwazyjne i delikatne oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej.
Icoone to jedyna taka kuracja, dzięki której możliwe jest jednoczesne leczenie i poprawa kondycji skóry oraz modelowanie sylwetki. Opatentowana technologia umożliwia precyzyjną pracę na tkance łącznej, dając spektakularne rezultaty.
Elastyczność skóry maleje z wiekiem. Typowa „skórka pomarańczowa”, pojawiająca się na udach, pośladkach i ramionach dotyka 80% wszystkich kobiet.
Skutecznie pozbądź się zaskórników
Wzmacnianie struktury i wydłużanie rzęs.
Oferujemy szereg zabiegów depilacyjnych, które wykonujemy przy użyciu m.in: pasty cukrowej, wosku lycon, czy wosku depileve.
Zabiegi Selvert to specjalistyczne zabiegi kosmetologiczne, mające na celu wyszczuplenie sylwetki.

Kontakt

Cliniqmed ul. Zabłocie 25 lok 3
30-701 Kraków +48 669 116 114 +48 12 200 21 01 Poniedziałek 10:00-18:00 Wtorek 9:00- 20:00 Środa 9:00 – 20:00 Czwartek 9:00 – 20:00 Piątek 9:00 – 20:00 Sobota 9:00 – 15:00
Wiadomość została wysłana
Wiadomość została wysłana