Kosmetologia

Yumi Lashes

Kosmetologia
Koszt zabiegu 300 zł
Czas zabiegu 1 h
Znieczulenie nie
Ilość zabiegów w serii 1
Odstępy -
Wzmacnianie struktury i wydłużanie rzęs.

Chcesz hipnotyzować spojrzeniem? Zależy Ci na gęstych i długich rzęsach? Postaw na YUMI Lashes - innowacyjny zabieg, dzięki któremu Twoje oczy uzyskają zupełnie nową oprawę.

YUMI Lashes - keratynowy lifting rzęs

YUMI Lashes to nowa technologia, która pozwala na zagęszczeniu rzęs bez konieczności ich dosztukowywania. Zapewnia 100% naturalnego efektu, który utrzymuje się nawet do 3 miesięcy.

Zabieg składa się z kilku etapów, podczas których nanoszone są określone komponenty:

  • krok 1 - rzęsy wykłada się na specjalną silikonową podkładkę i nanosi pierwszą warstwę o działaniu liftingującym,
  • krok 2 - rzęsy wypełnia się pigmentem (dostępne 4 warianty kolorów), który wnika w głąb włosków,
  • krok 3 - na rzęsy nakłada się specjalny preparat wzbogacający włoski witaminami, proteinami, aminokwasami.

Efekty - rzęsy, które zaskakują naturalnym wyglądem

Zadowalające rezultaty kuracji widoczne są już po 24 godzinach. Włoski stają się ciemniejsze i dużo wyraźniejsze. Uzyskuje się także ich większe wygięcie, co pozwala uzyskać efekt powiększonych oczu. Już nie musisz malować rzęs tuszem, by podkreślić ich wygląd.

Zabieg sprawia, że rzęsy są bardziej zagęszczone. Optycznie wyraźnie ich przybywa, dzięki czemu na kilka miesięcy zapomnisz o stosowaniu pogrubiającej mascary. Włoski stają się również bardziej wzmocnione. A naturalne wygięcie sprawia, że rzęsy są idealnie podkręcone. 

Decydując się na zabieg YUMI Lashes, poprawiasz swój komfort życia i zyskujesz mnóstwo czasu. Bez obaw możesz myć się dowolnymi kosmetykami oraz korzystać z soczewek kontaktowych. Opady deszczu, korzystanie z basenu czy sauny wreszcie nie będą powodować rozmazywania tuszu.

Wskazania

Zabieg YUMI Lashes to idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą podkreślić piękno oczu i zwiększyć wyrazistość rzęs - bez konieczności doklejania sztucznych włosków. Nowoczesna technologia nie tylko zapewnia efekt zagęszczenia i powiększenia, ale wzmacnia i sprawia, że włoski stają się mocniejsze.

Kuracja jest niezwykle bezpieczna dla rzęs. Nie ma negatywnego wpływu - wręcz przeciwnie: wzmacnia ich strukturę, pozwala powiększyć rozmiar oraz wygięcie. A to wszystko bez konieczności zastosowania chemicznej trwałej ondulacji.

Zainteresowała Cię oferta?

Kontakt

Cliniqmed ul. Zabłocie 25 lok 3
30-701 Kraków +48 669 116 114 +48 12 200 21 01 Poniedziałek 10:00-18:00 Wtorek 9:00- 20:00 Środa 9:00 – 20:00 Czwartek 9:00 – 20:00 Piątek 9:00 – 20:00 Sobota 9:00 – 15:00
Wiadomość została wysłana