Laseroterapia

Terapia złożona: laserpeel™ + profractional therapy™

Laseroterapia
Koszt zabiegu od 150 zł
Czas zabiegu 60 min
Znieczulenie tak
Ilość zabiegów w serii 1 - 3
Odstępy 1 - 6 miesięcy
Odkryj moc drzemiącą w terapii złożonej. Poznaj działanie Profractional Therapy i Sciton Contour TRL Laser Peel

Połączenie dwóch innowacyjnych metod pozwala osiągnąć spektakularne rezultaty w walce z oznakami starzenia. Obie terapie potęgują wzajemnie swoje działanie, dzięki czemu zapewniają efekt wyraźnie młodszej, promiennej i emanującej blaskiem skóry.

Profractional Therapy - krok w stronę ogólnej poprawy kondycji skóry

Profractional Therapy jest niezwykle wygodną i skuteczną procedurą laserową, która służy ogólnej poprawie kondycji skóry. Polega na wykonywaniu mikroskopijnej wielkości "dziurek", co ma pobudzić regenerację skóry i wzmożoną produkcję kolagenu. Cała procedura trwa od 15 do 30 minut - w zależności od partii ciała oraz rozległości problemu.

Zabieg nie jest inwazyjny, jednak może wywoływać pewien dyskomfort - szczególnie u pacjentów z niskim progiem wrażliwości na ból. Dlatego procedura przeprowadzana jest po zastosowaniu miejscowego kremu znieczulającego lub miejscowego znieczulenia - w zależności od tego, jak głęboko działa laser frakcyjny. Dla zwiększenia komfortu, skóra może być chłodzona zimnym powietrzem. 

Efekty, które zaskakują

Profractional Therapy to kuracja, która pozwala osiągnąć zadowalające rezultaty w krótkim czasie. Już po pierwszym zabiegu widoczna jest wyraźna poprawa. Wykonując całą serię obejmującą do 3 zabiegów, skóra nabiera większej elastyczności i jędrności - jest wyraźnie odmłodzona. Nabiera jednolitego kolorytu. Dochodzi do wyrównania jej struktury.
Bezpośrednio po zabiegu skóra jest silnie zaczerwieniona i obrzęknięta. Jednak w ciągu kilku dni procesu gojenia pojawia się efekt ujędrnienia. Po upływie 4-6 miesięcy dochodzi do obudowy kolagenu - wówczas widoczne są pełne rezultaty.

Pielęgnacja skóry po zabiegu

Chcąc mieć pewność, że zabieg przyniesie oczekiwane efekty, koniecznością jest odpowiednia pielęgnacja skóry. Należy unikać bezpośredniej ekspozycji na działanie promieni słonecznych do momentu pełnego zagojenia skóry. Trzeba pamiętać o stosowaniu ochrony przeciwsłonecznej, by uniknąć m.in. nieestetycznych przebarwień.

Contour TRL Laser Peel - krok w stronę młodzieńczego i promiennego wyglądu

Contour TRL Laser Peel to jeden z najbardziej bezpiecznych i efektywnych peelingów laserowych przywracających młodzieńczy i promienny wygląd. Pozwala wyeliminować negatywne skutki upływającego czasu. Doskonale sprawdza się w przypadku drobnych zmarszczek mimicznych, przebarwień posłonecznych, nierównomiernego kolorytu, blizn, a nawet rogowacenia słonecznego.

Zabieg z wykorzystaniem Contour TRL Laser Peel pozwala usunąć warstwę skóry do głębokości określonej przez lekarza - jest to zależne od kondycji skóry, rozległości problemu i oczekiwanych efektów. Głębokość dobierana jest komputerowo, dlatego cały zabieg wykonywany jest z najwyższą precyzją. Podczas zabiegu urządzenie z laserem umieszczane jest nad skórą i przytrzymywane na obszarze wymagającym leczenia.

Sterowany komputerowo skaner przesuwa promień lasera po okolicy poddawanej procedurze. Cały zabieg trwa od 15 do 30 minut - w zależności od rozległości obszaru.

Peeling laserowy z wykorzystaniem Contour TRL Laser Peel nie jest inwazyjny, ale może powodować dyskomfort. By cała procedura była maksymalnie komfortowa dla pacjenta, wykonywana jest po aplikacji kremu znieczulającego lub wykonaniu znieczulenia miejscowego - w zależności od głębokości zabiegu laserowego. Możemy także schładzać skórę w trakcie kuracji, by zminimalizować dyskomfort.

Efekty, dzięki którym skóra odzyskuje atrakcyjny wygląd

Contour TRL Laser Peel pozwala na wykonanie głębokiego peelingu, co pozwala uzyskać zadowalające rezultaty już po pierwszym zabiegu. Zaleca się jednak przeprowadzić pełną serię obejmującą 1-3 zabiegi.

Działanie lasera stymuluje syntezę nowego kolagenu, co przekłada się na zwiększenie grubości skóry oraz poprawę jej sprężystości. Znikają przebarwienia, drobne zmarszczki oraz inne niedoskonałości, prezentując skórę w promiennej i młodszej odsłonie.

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest mocno zaczerwieniona i może być obrzęknięta. W trakcie procesu gojenia dochodzi do jej ujędrnienia. W ciągu 4-6 miesięcy następuje produkcja kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna i napięta.

Pielęgnacja skóry po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu pacjent odczuwa lekkie pieczenie skóry - podobne do pieczenia towarzyszącego poparzeniu słonecznemu. Dlatego ważna jest odpowiednia pielęgnacja skóry poprzez stosowanie kremów nawilżających oraz innych środków pielęgnujących - zgodnych z zaleceniami lekarza. Koniecznością jest również stosowanie kosmetyków ochronnych przed promieniowaniem słonecznym oraz unikanie nadmiernej ekspozycji na słońce.

CENA:

Combination LaserPeel ™+ Profractional Therapy™
Koszt terapii jak wyżej x 1,5 | Treatment cost x 1,5 - Laserowe usuwanie znamion, włókniaków, i inne

1 zmiana
Od 150 PLN

Zainteresowała Cię oferta?

Kontakt

Cliniqmed ul. Zabłocie 25 lok 3
30-701 Kraków +48 669 116 114 +48 12 200 21 01 Poniedziałek 10:00-18:00 Wtorek 9:00- 20:00 Środa 9:00 – 20:00 Czwartek 9:00 – 20:00 Piątek 9:00 – 20:00 Sobota 9:00 – 15:00
Wiadomość została wysłana