Na rynku kosmetologii, jak i również medycyny estetycznej, znajdziemy wiele nowatorskich zabiegów, które poprawią nasz wygląd. W CLINIQMED Kraków stawiamy na najlepsze, nowoczesne metody zabiegowe.

 

Najnowsze urządzenia, które pojawiają się w ofertach gabinetów, to klucz do osiągnięcia założonych rezultatów. Nowatorskie procedury podnoszą nie tylko standard, ale i skuteczność zabiegów.

Należy pamiętać, że nie tylko urządzenie jest tu kluczem do sukcesu! Błędna teoria głosi, że wykonanie zabiegu na urządzeniu to prosta rzecz… Nic bardziej mylnego! Odpowiednio dobrany rodzaj zabiegu oraz parametry urządzeń są najważniejszym elementem skutecznej terapii.

Nasi Kosmetolodzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz regularnie uczestniczą w kursach i szkoleniach. Posiadają ogromną wiedzę na temat urządzeń, na których pracują. Dzięki temu są w stanie precyzyjnie dopasować rodzaj zabiegu do potrzeb pacjenta.

Wszystkie nasze urządzenia podlegają regularnym przeglądom. Wykorzystywane butle czy elementy wymienne, dostarczają i serwisują nam autoryzowane punkty. Nie stosujemy zamienników! Pracujemy zarówno na oryginalnych jak i certyfikowanych sprzętach!

Mamy najlepszą odpowiedź na urządzenia typu Hifu, Onda, Zaffiro, Geneo czy Vectus!