Masaż podciśnieniowy to metoda od lat wykorzystywana w modelowaniu sylwetki. Na rynku istnieje wiele odmian wykorzystujących ten rodzaj masażu, do najpopularniejszych należą bańka chińska czy endermologia, posiadają one jednak wiele przeciwwskazań i efektów ubocznych. Z tego powodu przełomem na rynku wśród zabiegów modelujących sylwetkę stał się ICOONE Laser. Jest to urządzenie wykorzystujące 3 nowoczesne technologie: mikropęcherzykowy masaż podciśnieniowy, laser diodowy oraz czerwone światło LED.

 

Jak działa Icoone Laser?

Po pierwsze masaż podciśnieniowy – zmechanizowane głowice, pozwalają na podciśnieniową, multi mikropęcherzykową stymulację tkanki łącznej, dzięki czemu możemy wymodelować całą sylwetkę, zredukować cellulit oraz ujędrnić skórę. Dodatkowo w najnowszym urządzeniu Icoone Laser zastosowano laser diodowy 915 nm, który powoduje efekt termiczny w tkance tłuszczowej i przyspiesza jej usuwanie oraz światło LED 650 nm, które pobudza włókna kolagenowe, uelastycznia i ujędrnia skórę.

 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Icoone Laser to urządzenie skierowane, do osób które chcą:

– wymodelować sylwetkę

– pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej

– zredukować cellulit

– poprawić gęstość, jędrność i elatyczność skóry

– pozbyć się obrzęków limfatycznych i uczucia ciężkości nóg

– wrócić do formy i szczupłej sylwetki po ciąży

– ujędrnić skórę po dużej utracie wagi

– zregenerować mięśnie po ćwiczeniach fizycznych

 

Czy są przeciwwskazania do zabiegu?

Oczywiście, tak jak w przypadku każdego zabiegu również przed wykonaniem Icoone Laser należy wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Jest ich jednak niewiele, a najważniejsze to:

– ciąża i okres laktacji

– niewydolność wątroby i nerek

– nowotwory

– czynne infekcje

– niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne

– przyjmowanie leków światłouczulających (antybiotyków, sterydów, retinoidów) oraz niektórych ziół (dziurawiec, nagietek, rumianek)

 

Co wyróżnia Icoone Laser od konkurencji?

Podciśnienie w Icoone Laser występuje z głowicy, jak również z mikrootworów umieszczonych na poruszających się po skórze rolkach. Dzięki zastosowaniu tej technologii obszar skóry, która w danej chwili podlega zasysaniu jest znacznie większy niż w konkurencyjnych urządzeniach i dzięki temu nie ma ryzyka rozciągnięcia skóry poddawanej zabiegowi. Icoone Laser może być wykonywany również u osób, z rozszerzonymi naczynkami, tzw. pajączkami na nogach, które są przeciwwskazaniem do bańki chińskiej i popularnej endermologii.

Dodatkową innowacją wyróżniającą nasze urządzenie jest połączenie podciśnienia z laserem diodowym oraz światłem LED, a skumulowanie tych trzech technologii w jednym zabiegu daje długotrwałe efekty w modelowaniu i ujędrnianiu skóry oraz wspomaga pracę układu limfatycznego.

 

Icoone Laser to urządzenie, które można w dowolny sposób konfigurować, dzięki czemu możemy wyjść naprzeciw nawet najbardziej wymagającym problemom, a zabiegi są w pełni spersonalizowane.