Laser Frakcyjny Sciton jest wielofunkcyjną maszyną, która umożliwia lekarzowi specjaliście wykonanie gamy zabiegów w zależności od potrzeb i wskazań. Najwyższa jakość sprzętu oraz wielokierunkowe działanie przyniosą zadowalające efekty w wielu problemach terapeutycznych.

 

Serię zabiegów laserowych zaleca się wykonać w okresie jesienno-zimowym, kiedy skóra nie jest opalona i narażana na działanie promieni słonecznych.

 

MOŻLIWOŚCI

Laser frakcyjny jest idealnym rozwiązaniem  na problem wiotkiej skóry. Podziurkowanie powierzchni zabiegowej pobudza produkcję nowych włókien kolagenowych. Skóra staje się bardziej napięta i ujędrniona. Frakcjonowanie skóry daje również możliwość spłycenia zmarszczek, wyrównania tym samym powierzchni skóry i nadania jej młodszego i zdrowszego wyglądu.

 

Sciton redukuje zmarszczki na twarzy, szyi, dekolcie. Seria pozwala na przebudowę skóry oraz uzyskanie efektu liftingu . Zabiegi laserem Sciton poprawiają kolor skóry, zwiększają jej grubość i redukują widoczność porów. Laser Frakcyjny jest rozwiązaniem dla osób z bliznami potrądzikowymi, bliznami po oparzeniach lub wypadkach.  Seria zabiegów znacznie redukuje lub usuwa widoczność blizn.  Poprawia kondycję skóry, pobudza ją do odnowy i regeneracji. Zabieg laserem Sciton stosowany jest również w przypadku rozstępów. Umożliwia on zredukować ich widoczność oraz polepszyć jędrność skóry nawet po jednej terapii.

 

Laser Frakcyjny Sciton daje wiele możliwości terapeutycznych. Przy odpowiedniej konsultacji i doborze parametrów  oraz dodatkowej terapii uzupełniającej np. o osoczem bogatopłytkowym pozwala uzyskać spektakularne efekty. Może być stosowany zarówno przy skórze młodej, jak i dojrzałej w zależności od istniejącego problemu, blizn podtrądzikowych, czy zmarszczek i bruzd.
Sam zabieg  po wcześniej przeprowadzonej konsultacji trwa od 10-30 minut w zależności od powierzchni. Dodatkowo dla komfortu pacjenta miejsce zabiegowe znieczulane jest min. 40 minut specjalną maścią, co znacznie redukuje możliwy  dyskomfort.

 

Jeżeli pragniesz:

  • usunięcia i redukcji blizn po trądziku, oparzeniach, operacjach i innych interwencjach chirurgicznych,
  • usunięcia i redukcji zmarszczek na twarzy, szyi, dekolcie
  • wyrównania kolorytu skóry twarzy i dekoltu,
  • redukcji rozstępów,
  • przywrócenia jędrności i gęstości skórze

 

Zgłoś się do naszych lekarzy na konsultację w celu zaplanowania terapii indywidualnej do Twoich potrzeb.