Twój komfort i zaufanie są dla nas najważniejsze.

Z tego artykułu dowiesz się jak przebiega pierwsza wizyta w naszej klinice. Mamy nadzieję, że po przeczytaniu jeszcze bardziej utwierdzisz się w przekonaniu, że Cliniqmed to właściwy wybór.

 

Zacznijmy od początku. Klinika medycyny estetycznej i kosmetologii Cliniqmed znajduje się w Krakowie na Zabłociu. Dla Twojego komfortu i wygody dysponujemy miejscami parkingowymi tuż przed drzwiami kliniki. Jeżeli chcesz z nich skorzystać poinformuj o tym osobę obsługującą domofon, która otworzy Ci szlaban.

 

Po wejściu do kliniki powita Cię nasza uśmiechnięta recepcjonistka. Odbierze płaszcz, zaproponuje coś do picia (polecamy naszą pyszną kawę J), następnie zaprosi do poczekalni. Nasza poczekalnia to nie krzesło w przechodnim korytarzu czy przypadkowa kanapa ustawiona w równie przypadkowo wybranym miejscu. W poczekalni Cliniqmed poczujesz się wygodnie i komfortowo. Będziesz mógła spokojnie usiąść, odetchnąć, posłuchać przyjemnej muzyki i zrelaksować się przed zabiegiem.

 

medycyna estetyczna w Cliniqmed Nastrojowa poczekalnia Cliniqmed
W tym miejscu możesz również poczytać ulotki o naszych zabiegach, jak również przetestować profesjonalne kosmetyki. Jeżeli nie jesteś pewna jaki produkt pasuje do Twoich potrzeb, poproś członka naszego zespołu, która z wielką chęcią udzieli Ci niezbędnych informacji, zademonstruje produkt lub przygotuje próbkę do przetestowania w domu.

 

medycyna estetyczna w Cliniqmed Dobór kosmetyków

 

Jeżeli jesteś umówiona do lekarza, recepcjonistka poprosi o wypełnienie Karty Pacjenta, w której znajdują się wszystkie niezbędne informacje potrzebne lekarzowi w wywiadzie poprzedzającym zbieg, jak również zgoda na przetwarzanie danych osobowych zgodna z obowiązującym rozporządzeniem RODO. Jest to niezbędna procedura do zachowania przez nas poufności i rozpoczęcia procesu leczenia.

 

W gabinecie specjalisty

 

O umówionej godzinie nasz specjalista poprosi Cię do gabinetu. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie wizyty odbywały się planowo, jednak czasami zdarzają się małe opóźnienia. Prosimy o wyrozumiałość, zdarzają się sytuacje trudne do przewidzenia, a praca z pacjentami wymaga indywidualnego podejścia.

 

 

Podczas wizyty w gabinecie specjalista przeprowadzi dokładną i szczegółową konsultację, zapoznawszy się z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami zaproponuje szczegółowy plan zabiegów/leczenia łącząc swoją fachową wiedzę i kompetencje. Zaproponuje również kompleksową pielęgnację domową, aby zwiększyć efektywność i przedłużyć działanie zabiegów.

 

Po zabiegu zapraszamy Cię ponownie do naszej recepcji, gdzie możesz umówić się na kolejną wizytę, jak również kupić wybrane kosmetyki. U nas możesz zapłacić kartą, gotówką lub rozłożyć płatność na wygodne Mediraty.

 

W tym miejscu kończy się Twoja wizyta w Cliniqmed. Staramy się pozostawać w stałym kontakcie z naszymi klientami, dlatego spodziewaj się od nas telefonu, maila lub smsa. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie już wkrótce.