fbpx

O nas


Cliniqmed – Klinika medycyny, medycyny estetycznej i kosmetologii, jest miejscem stworzonym dla Ciebie i z myślą o Tobie. Pod okiem doświadczonych specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej, kosmetologii, dermatologii, urologii, chirurgii plastycznej, endokrynologii, ginekologii i ginekologii estetycznej odzyskasz równowagę ciała i ducha.

 

 

 

Cliniqmed jest miejscem gdzie łączymy zarówno doświadczenie jak i precyzję pracy naszych specjalistówWykorzystujemy innowacyjne technologie Zabiegowe. Nasze  autorskie i wielospecjalistyczne programy anti-ageing wspierają naszych Pacjentów w odzyskaniu pewności siebie, naturalnego piękna, a przede wszystkim, samoakceptacji.

 

W drodze do osiągniecia Twojego  celu towarzyszą nam zasady:

  • Bezpieczeństwo. Najwyzsze standardy higieniczne
  • Wykształcony i wykwalifikowany personel stale rozwijający swoje umiejętności.
  • Sprzęt, preparaty medyczne i kosmetologiczne wiodących światowych marek.

 

Ponad 8 tysięcy zabiegów, niemal 7 tys. klientów

Od początku istnienia kliniki wykonaliśmy ponad  8 tys zabiegów, a grono naszych pacjentów  wciąż się powiększa, zatem tym bardziej dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzasz.

 

Zapewnimy Ci dyskrecję, komfort i otoczymy znakomitą opieką.

 

Będziemy Ci towarzyszyć na każdym z etapów Twojej terapii , zaplanujemy ją indywidualnie w oparciu o Twoje oczekiwania i potrzeby. Wyróżniamy się pionierskim procesem diagnozy skóry, zaprojektowanym przez naszych lekarzy i kosmetologów.

 

 

W przestrzeni naszej kliniki poczujesz się komfortowo i intymnie jak w domu.

 

Elementy wykorzystane we wnętrzu nie są  przypadkowe i symbolizują naszą misję.

 

Cegła – symbolizuje budowanie Twojej pewności

Cement – spaja proces terapeutyczny

Drewno – koi i łagodzi

Szkło – czyste, przejrzyste spojrzenie na Ciebie

 

 

Staramy się dbać o naszych Pacjentów kompleksowo i służyć pomocą w każdym przypadku. Wierzymy, iż wspólna praca specjalistów, na wielu płaszczyznach, przynosi oczekiwane rezultaty. Nasi Lekarze to specjaliści Ginekologii, Dermatologii, Endokrynologii, Urologii, Medycyny estetycznej, Okuloplastyki.
Kosmetolodzy pracujący w CLINIQMED Kraków to nie tylko osoby z dużym doświadczeniem, ale również z odpowiednim wykształceniem w kierunku wykonywanego zawodu. Cała nasza kadra to najlepsi specjaliści w Krakowie z dziedzin takich jak:Medycyna estetyczna I Kosmetologia estetyczna
I
Ginekologia I Urologia I Endokrynologia I Ginekologia estetyczna

+48 669 116 114 +48 669 116 114 Call Now Button+48 669 116 114