fbpx

Kosmetologia estetyczna

Gabinet Kosmetyczny Kraków

Kosmetologia estetyczna to nieinwazyjna metoda pielęgnacji, utrzymywania i przywracania fizycznej atrakcyjności każdej kobiety. Nie opiera się jedynie na likwidowaniu niedoskonałości, polega przede wszystkim na prewencji i przeciwdziałaniu niepożądanym zmianom na skórze. Wyzwaniem współczesnej kosmetologii jest opóźnienie i łagodzenie oznak starzenia oraz zapewnienie młodego wyglądu.

Piękna i zadbana skóra twarzy, dłoni i stóp to wizytówka każdej kobietyi każdego eleganckiego mężczyzny. Dlatego coraz częściej oczekujemy aby jej pielęgnacją zajął się profesjonalny specjalista z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Czas spędzony w gabinecie służy, przede wszystkim, poprawie funkcjonowania skóry. Jest również okazją do zrelaksowania się i odpoczynku. Dlatego atmosfera panująca w klinice, podejście personelu oraz piękne wnętrza  powodują, że do naszej kliniki Pacjenci chętnie powracają.

W Cliniqmed mamy rozwiązania zatrzymujące upływający czas. Przeprowadzamy profesjonalne, bezbolesne i bezinwazyjne zabiegi oczyszczania, pielęgnacji, wygładzania i ujędrniania skóry wybranych partii ciała, tak aby pozostało zdrowe, młodzieńcze i promienne na lata. Zabiegi wykonywane przez naszych specjalistów przeprowadzane są z zachowaniem najwyższych standardów higieny oraz dbałości o zdrowie i komfort pacjentów.

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do przeprowadzania takich  zbiegów jak:

  • wyszczuplanie i modelowanie ciała (Icoone Laser)
  • karboksyterapia (C.D.T. Evolution)
  • infuzja tlenowa (Intraceuticals)
  • depilacja laserowa (LightSheer)
  • akustyczna fala uderzeniowa (Storz)

W naszej ofercie znajdą Państwo innowacyjne zabiegi oczyszczające jak depilacja laserowa, redukujące tkankę tłuszczową, cellulit i rozstępy, zapewniające ujędrnienie oraz wymodelowanie ciała.

Gabinet kosmetyczny odwiedzają Panie, które szukają usług na najwyższym poziomie. Kosmetyczka oferuje w nim zabiegi takie jak: henna brwi i rzęs, wybrany peeling oraz drobne zabiegi z wykorzystaniem kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Dzięki  doświadczonym kosmetologom nasz salon kosmetyczny to miejsce, do którego Panie powracają regularnie.

W gabinecie  Cliniqmed Kraków zabiegi na twarz i ciało przeprowadzają kosmetolodzy z tytułem magistra. Ich wykształcenie i wieloletnia praktyka zapewniają, że podczas zabiegu  oferujemy Pacjentom usługę na najwyższym poziomie. Kosmetologia estetyczna to jedna z trzech najważniejszych dziedzin, którymi może pochwalić się CLINIQMED.

Kosmetolog przed przystąpieniem do zabiegów modelowania ciała przeprowadza wywiad z pacjentem. Bardzo ważnym elementem tej konsultacji jest wykazanie przeciwwskazań do zabiegu. Ponieważ zależy nam na  bezpieczeństwie Pacjentów, zachowujemy najwyższe standardy wszystkich wykonywanych zabiegów. Kosmetolodzy przestrzegają procedur zarówno przy pracy z urządzeniami jak i preparatami. Używają kosmetyków firm, które królują na rynku kosmetologicznym (Dermalogica, Mesoestetic, Purles, HD Cosmetic , Interaceuticals, Filorga). Po opuszczeniu naszego salonu otrzymają Państwo niezbędne informacje jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacja skóry w domu.

Niezbędna przy doborze odpowiedniego zbiegu okazuje się również diagnoza skóry. Przy użyciu urządzenia SkinScope oraz programu komputerowego Nati kosmetolog ocenia stan skóry. Wyznacza partie, które wymagają szczególnej uwagi.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, iż dbanie o siebie powinno być rytuałem, który musi zagościć przed pojawieniem się pierwszych oznak starzenia się skóry. Oferujemy zabiegi, które bezinwazyjnie przedłużą młodość twojej cerze, pozwolą zachować smukłą i szczupłą sylwetkę.

Zapraszamy na konsultacje kosmetologiczne do CLINIQMED Kraków!

Call Now Button+48 669 116 114