Ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna to bardzo dynamicznie rozwijająca się gałąź medycyny. W naszej klinice znajdującej się w Krakowie oferujemy różne zabiegi – pozwalające na korektę wyglądu oraz poprawę funkcji narządów płciowych.

Seksualność to nadal temat tabu. Niestety wiele kobiet wstydzi się mówić o swoich problemach związanych z narządami płciowymi np. suchością pochwy, zanikającymi wargami sromowymi, nieestetycznym wyglądem miejsc intymnych.

Ginekologia estetyczna umożliwia pozbycie się dolegliwości związanych z narządami płciowymi, które z różnych powodów nie funkcjonują prawidłowo. Zmiany pojawiają się w różnym wieku, niektóre z nich mogą być związane z procesem starzenia się, porodem.

Wyróżnić można również grupę zabiegów, które przeprowadzane są w celu poprawy jakości życia seksualnego. Dyskomfort podczas stosunku seksualnego może być związany z dysfunkcjami narządów płciowych np. utratą elastyczności pochwy. Problemem jest także zbyt mały lub słabo uwydatniony punkt G kobiety, co może być przyczyną braku orgazmu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zagwarantowanie intymności oraz bezpieczeństwa podczas zabiegu, dlatego w naszej klinice w Krakowie zapewniamy komfortowe warunki oraz indywidualne podejście do każdej pacjentki. Wychodząc na przeciw potrzebom kobiet proponujemy innowacyjne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, które umożliwiają przywrócenie prawidłowej funkcjonalności narządów płciowych oraz poprawę estetyki miejsc intymnych.