fbpx

Ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna to bardzo dynamicznie rozwijająca się gałąź medycyny. Dzięki specjalistom Clinqmed, zabiegi z zakresu kosmetyki ginekologicznej zyskują coraz więcej zwolenniczek. Profesjonalne podejście do pacjenta i delikatność sprawiają, iż kobiety przestają wstydzić się dbać o wygląd swoich okolic intymnych. Należy zaznaczyć, iż ginekologia plastyczna, ma wpływ na poprawę jakości życia seksualnego. Pozwala również pozbyć się wstydliwych kompleksów, a także przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania kobiecych narządów płciowych. Nasza klinika znajdująca się w Krakowie, specjalizuje się w różnego rodzaju zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej wśród których możemy wymienić:

• laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu,
• desirial, który kierowany jest szczególnie do pacjentek
zmagających się z suchością pochwy,
• korektę wejścia do pochwy i lifting krocza,
• labioplastykę, czyli korektę warg sromowych
• powiększenie punktu G, zabieg mający na celu poprawę jakości życia
seksualnego kobiet,
• laserowe ujędrnianie warg sromowych, czyli nieinwazyjny zabieg
odnawiający okolice miejsc intymnych,
• rewitalizację i odmładzanie okolic intymnych,
• laserowe obkurczanie ścian pochwy.

Seksualność to nadal temat tabu, jednakże coraz większa część kobiet świadomych swojego ciała, decyduje się na zabiegi ginekologii estetycznej. Na przestrzeni kilku ostatnich lat, większe miasta w Polsce jak Warszawa, czy Kraków, odnotowały znaczący wzrost ilości pacjentek, które chętnie i regularnie odwiedzają gabinety medycyny estetycznej, w tym także, by skorzystać z zabiegów mających na celu poprawę wyglądu okolic miejsc intymnych. Czasami wystarczy nawet niewielki, małoinwazyjny zabieg ginekologii estetycznej i laseroterapii, by w znaczący sposób poprawić komfort życia seksualnego. Niestety wiele kobiet wciąż wstydzi się mówić o swoich problemach związanych z narządami płciowymi np. suchością pochwy, czy zanikającymi wargami sromowymi.

Ginekologia estetyczna umożliwia pozbycie się dolegliwości związanych z narządami płciowymi, które z różnych powodów nie funkcjonują prawidłowo. Zmiany w wyglądzie miejsc intymnych dotyczą pacjentek w różnym wieku. Zarówno procesy starzenia, menopauza, jak i poród siłami natury, sprawiają, iż u kobiet następują zauważalne zmiany. Utrata elastyczności pochwy, ból i dyskomfort podczas stosunków seksualnych, nietrzymanie moczu i inne to dolegliwości z którymi zmagają się pacjentki na całym świecie. Biorąc pod uwagę czynniki zdrowotne jak i poprawę jakości życia seksualnego, panie nie powinny krępować się korzystać z zabiegów z zakresu ginekologii plastycznej. Należy pamiętać, iż tak samo jak piękny wygląd skóry na twarzy, podobnie troska o okolice miejsc intymnych wpływają pozytywnie na wzrost pewności siebie.
W naszej klinice można wyróżnić szereg zabiegów, które przeprowadzane są w celu poprawy jakości życia seksualnego. Dyskomfort podczas stosunku seksualnego może być związany z dysfunkcjami narządów płciowych takimi jak przykładowo utrata elastyczności pochwy. Problemem, związanym odczuwaniem niepełnej przyjemności podczas stosunków jest także zbyt mały lub słabo uwydatniony punkt G kobiety, co może być przyczyną braku orgazmu. Rozwiązaniem na wszystkie tego typu problemy jest ginekologia estetyczna.
Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zagwarantowanie intymności oraz bezpieczeństwa podczas zabiegu, dlatego w naszej klinice w Krakowie zapewniamy komfortowe warunki oraz indywidualne podejście do każdej pacjentki. Wykwalifikowany personel Cliniqmed, gwarantuje, iż wszystkie zabiegi medycyny estetycznej ciała w tym także ginekologia estetyczna, wykonywane są na najwyższym poziomie przy użyciu najlepszych sprzętów dostępnych na rynku. Wychodząc na przeciw potrzebom kobiet proponujemy innowacyjne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, które umożliwiają przywrócenie prawidłowej funkcjonalności narządów płciowych oraz poprawę estetyki miejsc intymnych.
Przed każdym wykonywanym zabiegiem medycyny estetycznej w naszej klinice, lekarz przeprowadza z pacjentem rozmowę, mającą na celu wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań. Dodatkowo pacjenci informowani są jak prawidłowo należy dbać o miejsca na ciele, które poddawane były zabiegowi. Szczególnie ginekologia estetyczna, wymaga od kobiet odwiedzających naszą klinikę pełnej szczerości z lekarzami. Chętnie odpowiadają oni na wszystkie pytania oraz udzielają porad przy wyborze odpowiedniego zabiegu.

Odwiedzając nasz salon kosmetyczny i kosmetologiczny warto zapoznać się również z pozostałą ofertą CLINIQMED Kraków.
Skontaktuj się z nami, poznaj cennik zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej i umów wizytę, by pozbyć się wstydliwych problemów i podnieść komfort swojego życia seksualnego. Pamiętaj, że dla nas każda kobieta jest wyjątkowa i zasługuje, by czuć się wspaniale we własnym ciele.

+48 669 116 114 +48 669 116 114 Call Now Button+48 669 116 114