fbpx

Konsultacje specjalistyczne

Konsultacje specjalistyczne to pierwszy krok w kierunku przemian zewnętrznych, umożliwiających stworzenie harmonii pomiędzy ciałem i umysłem. W trakcie wizyty definiowane są problemy pacjenta, oczekiwania oraz proponowane zabiegi, umożliwiające uzyskanie zamierzonych efektów. Specjalista krok po kroku omawia także przebieg wybranego zabiegu, ustala, czy nie występują przeciwwskazania do jego przeprowadzenia oraz wskazuje, jakie rezultaty mogą być osiągnięte.

Prowadzimy konsultacje specjalistyczne z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i endokrynologii.

Konsultacja kosmetologiczna, połączona z unikatowym, opracowanym przez naszych specjalistów programem diagnozy skóry, a także przeprowadzone przy użyciu najwyższej jakości sprzętu badania, umożliwiają skonstruowanie indywidualnego i niepowtarzalnego programu pielęgnacyjnego. Naszym celem jest podjęcie działań na wielu płaszczyznach, poprzez przeprowadzenie odpowiednich zabiegów oraz wskazanie zasad prawidłowej pielęgnacji domowej.

W jakich przypadkach należy zastanowić się nad konsultacją endokrynologiczną? Osłabienie, ciągłe zmęczenie to symptomy, z którymi warto jest udać się do specjalisty endokrynologa. W ramach konsultacji lekarz zdiagnozuje choroby spowodowane zaburzeniami w funkcjonowaniu gruczołów dokrewnych oraz zaproponuje dalsze leczenie.

Zdefiniowanie i przeanalizowanie problemu, a następnie  zaplanowanie konkretnych działań umożliwiających pozbycie się niedoskonałości oraz kompleksów to dwa najważniejsze etapy konsultacji medycyny estetycznej. W ramach indywidualnie ustalonego programu terapeutycznego przeprowadzony będzie wybrany zabieg lub seria zabiegów, dzięki którym osiągnięte zostaną oczekiwane rezultaty.

 

+48 669 116 114 +48 669 116 114 Call Now Button+48 669 116 114