fbpx

Kosmetyka prosta

Kosmetyka prosta – Kosmetyczka Kraków

Kosmetyka prosta to nieinwazyjna metoda pielęgnacji, utrzymywania i przywracania fizycznej atrakcyjności każdej kobiety jak i mężczyzny. Nie opiera się jedynie na likwidowaniu niedoskonałości. Polega przede wszystkim na prewencji i przeciwdziałaniu niepożądanym zmianom na skórze. Wyzwaniem współczesnej kosmetologii jest opóźnienie i łagodzenie oznak starzenia oraz zapewnienie młodego wyglądu. Kosmetologia jest więc bardzo szeroką dziedziną nauki obejmującą zabiegi dotyczące zarówno ciała jak i twarzy. Szeroka gama usług, którą oferuje nasz gabinet kosmetyczny, pozwoli dostosować odpowiednią pielęgnację i przywrócić piękno skóry. W naszej klinice Pani kosmetyczka wykonująca zabiegi to osoba wykształcona, po kilkuletnich studiach zakończonych  uzyskaniem dyplomu i tytułu licencjata/ magistra. Zabieg przeprowadzany przez naszego specjalistę jest zawsze na najwyższym poziomie, a uzyskany efekt  pozwoli  zachować piękne ciało i skórę.

W Cliniqmed mamy rozwiązania zatrzymujące upływający czas.

Przeprowadzamy profesjonalne, bezbolesne i bezinwazyjne zabiegi oczyszczania. Kosmetyczka skupia uwagę na pielęgnacji, wygładzaniu i ujędrnianiu skóry wybranych partii ciała, tak aby pozostało zdrowe, młodzieńcze i promienne na lata. Zabiegi, które obejmuje kosmetyka prosta, przeprowadzane są z zachowaniem najwyższych standardów higieny oraz dbałości o zdrowie i komfort pacjentów. Kosmetyki na których pracują nasi kosmetolodzy są najlepsze na rynku. Linie, które są wykorzystywane podczas zabiegów to linie profesjonalne. W salonie CLINIQMED produkty, które mogą Państwo u nas zakupić, sprawiają, że domowa pielęgnacja będzie odpowiednia i indywidualnie dostosowana do potrzeb. Każda osoba przychodząca do naszego salonu będzie objęta profesjonalną opieką. Miła obsługa, piękne i wyjątkowe miejsce, najlepsi specjaliści i usługi na najwyższym poziomie – to to co wyróżnia nasz salon kosmetyczny .

W naszej ofercie znajdą Państwo  także innowacyjne zabiegi oczyszczające jak i redukujące tkankę tłuszczową, cellulit i rozstępy. Te zabiegi zapewnią ujędrnienie oraz wymodelowanie ciała.

Zapraszamy na zabiegi kosmetyczne do naszych specjalistów w salonie w CLINIQMED Kraków.

Kosmetyczka, w naszej klinice w Krakowie, jest wykształconym magistrem kosmetologii. Dzięki temu zapewniamy najwyższej jakości zabiegi. Peeling kosmetyczny, depilacja czy oczyszczanie to metody pielęgnacji, nie stanowiące dla kosmetologów problemu. Gabinet kosmetyczny odwiedzają też Panie, które szukają takiej pielęgnacji jak: manicure, makijaż, pedicure czy dbają o wygląd stóp oraz rzęs.

Przestronne, piękne miejsce naszego gabinetu  pozwoli miło spędzić czas. Ponieważ nasza oferta jest bogata w szeroką gamę zabiegów kosmetycznych  możemy  zadowolić każdego klienta, by jego twarz była zarówno piękna jak i odmłodzona oraz w dobrej kondycji.

+48 669 116 114 +48 669 116 114 Call Now Button+48 669 116 114