fbpx

Kosmetyka prosta

Kosmetyka prosta – Kosmetyczka Kraków

Kosmetyka prosta to nieinwazyjna metoda pielęgnacji, utrzymywania i przywracania fizycznej atrakcyjności każdej kobiety jak i mężczyzny. Nie opiera się jedynie na likwidowaniu niedoskonałości. Polega przede wszystkim na prewencji i przeciwdziałaniu niepożądanym zmianom na skórze. Wyzwaniem współczesnej kosmetologii jest opóźnienie i łagodzenie oznak starzenia oraz zapewnienie młodego wyglądu. Kosmetologia jest więc bardzo szeroką dziedziną nauki obejmującą zabiegi dotyczące zarówno ciała jak i twarzy. Szeroka gama usług, którą oferuje nasz gabinet kosmetyczny, pozwoli dostosować odpowiednią pielęgnację i przywrócić piękno skóry. W naszej klinice Pani kosmetyczka wykonująca zabiegi to osoba wykształcona, po kilkuletnich studiach zakończonych  uzyskaniem dyplomu i tytułu licencjata/ magistra. Zabieg przeprowadzany przez naszego specjalistę jest zawsze na najwyższym poziomie, a uzyskany efekt  pozwoli  zachować piękne ciało i skórę.

W Cliniqmed mamy rozwiązania zatrzymujące upływający czas.

Przeprowadzamy profesjonalne, bezbolesne i bezinwazyjne zabiegi oczyszczania. Skupiamy naszą uwagę na pielęgnacji, wygładzaniu i ujędrnianiu skóry wybranych partii ciała, tak aby pozostało zdrowe, młodzieńcze i promienne na lata. Zabiegi, które obejmuje kosmetyka prosta, przeprowadzane są z zachowaniem najwyższych standardów higieny oraz dbałości o zdrowie i komfort pacjentów. Kosmetyki na których pracują nasi kosmetolodzy są najlepsze na rynku. Linie, które są wykorzystywane podczas zabiegów to linie profesjonalne. W salonie CLINIQMED produkty, które mogą Państwo u nas zakupić, sprawiają, że domowa pielęgnacja będzie odpowiednia i indywidualnie dostosowana do potrzeb. Każda osoba przychodząca do naszego salonu będzie objęta profesjonalną opieką. Miła obsługa, piękne i wyjątkowe miejsce, najlepsi specjaliści i usługi na najwyższym poziomie – to to co wyróżnia nasz salon kosmetyczny .

W naszej ofercie znajdą Państwo  także innowacyjne zabiegi oczyszczające jak i redukujące tkankę tłuszczową, cellulit i rozstępy. Te zabiegi zapewnią ujędrnienie oraz wymodelowanie ciała.

Zapraszamy na zabiegi kosmetyczne do naszych specjalistów w salonie w CLINIQMED Kraków.
Przestronne, piękne miejsce naszego gabinetu  pozwoli miło spędzić czas. Ponieważ nasza oferta jest bogata w szeroką gamę zabiegów kosmetycznych  możemy  zadowolić każdego klienta, by jego twarz była zarówno piękna jak i odmłodzona oraz w dobrej kondycji.

+48 669 116 114 +48 669 116 114