fbpx

Laseroterapia Sciton

Laseroterapia Sciton

W Cliniqmed posiadamy najnowocześniejsze rozwiązania medycyny estetycznej i kosmetologii. Dzięki  nim możemy skutecznie odmładzać skórę, redukować zmarszczki, rozstępy, przebarwienia, znamiona naczyniowe oraz wyeliminować szereg innych niedoskonałości. Za pomocą personalnie dobranych zabiegów poprawimy kondycję każdej skóry i sprawimy, że znów będzie promieniała pięknem.

Oferujemy nowatorskie terapie, których istotą jest wykorzystanie potencjału drzemiącego w energii świetlnej. Rozgrzewamy zewnętrzną cześć skóry, a pochłonięte ciepło pobudza komórki do produkcji nowego kolagenu. Oprócz klasycznych zabiegów: odmładzających, ujędrniających i korygujących, przeprowadzamy także epilację z odmładzaniem skóry Sciton BBL™. Ta innowacyjna metoda usuwa z naszego ciała zbędne owłosienie, dzięki czemu będzie ono gładkie i zrewitalizowane. Laseroterapia Sciton sprawdzi się również przy usuwaniu rozległych blizn oraz uszkodzeniach skóry spowodowanych nadmierną ekspozycją na słońce.

Zabiegi wykonywane w CLINIQMED Kraków przeprowadzają najlepsi specjaliści. Ponieważ są to lekarze z dużym doświadczeniem w dziedzinie laseroterapii i medycyny estetycznej, zabiegi są na najwyższym poziomie

Leczenie zmian trądzikowych czy przebarwień to tylko niektóre z wykonywanych przez nas zabiegów. Nie skupiamy się tylko na zabiegach twarzy. Wykonujemy również laseroterapię w pielęgnacji skóry całego ciała.

Laseroterapia wspomaga leczenie blizn, usuwanie naczyń, rumienia czy poprawę jędrności skóry.

Należy również zaznaczyć, iż olbrzymi wpływ na efekty zabiegów  ma sprzęt, na którym pracują nasi lekarze. W CLINIQMED Kraków specjaliści laseroterapii pracują na laserze Sciton. Kosmetologów w walce ze zbędnym owłosieniem wspiera laser LightSheer.

Czas na zmiany! Zapraszamy!

Call Now Button+48 669 116 114