fbpx

Laseroterapia Sciton

Laseroterapia Kraków

W Cliniqmed posiadamy najnowocześniejsze rozwiązania medycyny estetycznej i kosmetologii pozwalające rozwiązać każdy problem. Dzięki  nim możemy skutecznie odmładzać skórę, redukować zmarszczki, rozstępy, przebarwienia, znamiona naczyniowe oraz wyeliminować szereg innych niedoskonałości. Za pomocą personalnie dobranych zabiegów poprawimy kondycję każdej skóry i sprawimy, że znów będzie promieniała pięknem. Laseroterapia to idealne rozwiązanie na wiele problemów skórnych.

Oferujemy nowatorskie terapie, których istotą jest wykorzystanie potencjału drzemiącego w energii świetlnej. Rozgrzewamy zewnętrzną cześć skóry, a pochłonięte ciepło pobudza komórki do produkcji nowego kolagenu. Oprócz klasycznych zabiegów: odmładzających, ujędrniających i korygujących, przeprowadzamy także epilację z odmładzaniem skóry Sciton BBL™. Ta innowacyjna metoda usuwa z naszego ciała zbędne owłosienie, dzięki czemu będzie ono gładkie i zrewitalizowane. Laseroterapia Sciton sprawdzi się również przy usuwaniu rozległych blizn oraz uszkodzeniach skóry spowodowanych nadmierną ekspozycją na słońce.

 

Zabiegi wykonywane w CLINIQMED Kraków przeprowadzają najlepsi specjaliści. Ponieważ są to lekarze z dużym doświadczeniem w dziedzinie laseroterapii i medycyny estetycznej, zabiegi są na najwyższym poziomie. Jak przy każdym zabiegu istnieją przeciwwskazania do laseroterapii. Na konsultacji, poprzedzającej zabieg, lekarz przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem. Jest to istotne aby dobrać odpowiedni program leczenia.

 

Leczenie zmian trądzikowych czy przebarwień to tylko niektóre z wykonywanych przez nas zabiegów. Laserowe usuwanie blizn, terapia przeciwstarzeniowa to metody, przy których wykorzystanie lasera daje spektakularne efekty. Nie skupiamy się tylko na zabiegach twarzy. Wykonujemy również laseroterapię w pielęgnacji skóry całego ciała. Laseroterapia wspomaga leczenie blizn, usuwanie naczyń, rumienia czy poprawę jędrności. Popularnym zabiegiem jest również usuwanie zmian takich jak kurzajki.  Skóra po laseroterapii wymaga regeneracji. Odpowiednia pielęgnacja, którą zaleci lekarz, jest bardzo ważna w procesie rekonwalescencji. Ta mała niedogodność jest szybko rekompensowana przez spektakularny efekt zabiegu. Najważniejsze jest wypełnianie zaleceń po zabiegowych!

Należy również zaznaczyć, iż olbrzymi wpływ na efekty zabiegów  ma sprzęt, na którym pracują lekarze. W CLINIQMED Kraków specjaliści laseroterapii pracują na laserze Sciton.  Kosmetologów natomiast, w walce ze zbędnym owłosieniem wspiera laser LightSheer. Depilacja laserowa to jeden z najpopularniejszych jak i również najbardziej skutecznych zabiegów usuwania zbędnego owłosienia. Serię zabiegów wykonujemy wiosną, na jesieni lub w zimie.

Czas na zmiany! Zapraszamy!

+48 669 116 114 +48 669 116 114 Call Now Button+48 669 116 114